Kupon Kullanımı

Kupon kodları müşterilerin alışverişlerde mağaza sahiplerinin vermiş olduğu indirim oranında kazanç sağlamasına yarayan sayı veya harf topluluğudur. Aşağıda örnek bir alışveriş sitesinden alışveriş yaparken izlemeniz gereken adımlar anlatılmıştır.

1.KuponRobotu sitesinden aramak istediğiniz kuponu bulduktan sonra kupon sayfasına geliniz. Şekilde de görüldüğü gibi ilk adımda kupon kodunu otomatik olarak kopyalamak için “Kuponu Göster” butonuna tıklayınız.

2.Kuponu Göster butonuna tıklamanızla birlikte kupon kodunu kopyalamış ve ilgili siteye yönlendirilmiş oldunuz.Satın almak istediğiniz ürün ya da ürünleri sepetinize ekleyiniz.

3.Ürünlerinizi sepete ekledikten sonra sepetinize gidiniz.Alışverişi tamamlamadan önce sepetinizde kupon kodu,indirim kodları, promosyon kodları benzeri alanları bulunuz.Daha sonra birinci aşamada otomatik olarak kopyaladığınız kodu ilgili alana yapıştırıp(CTRL-V) onaylayınız.

4. Son adımda ise kupon kodunuzun çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz.İndirimsiz fiyat ile indirimli fiyatı karşılaştırınız.Aşağıdaki örnek resimde olduğu gibi 149 TL lik bir ürünü kupon kodunu kullanarak 134.10 TL’ye indirdik.En son olarak sepetinizi onaylayıp alışverşinizi bitiriniz.