Bellamola İndirim Kuponu ve Kodu

24 Ocak 2014 - Süresi Dolar:28 Şubat 2014

0 Yorum

Kod:

 

Kupon Detayları

Bellamola İndirim Kuponu 15 TL değerindedir ve 100 TL üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Kupon Şubat ayı sonuna kadar geçerlidir. Tüm kategorilerdeki alışverişlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bellamola’da  alışveriş tutarınız ne olursa olsun, tüm ürünler ücretsiz olarak adresinize teslim edilir.

Diğer Bellamola İndirim Kuponu ve Kodları:

Bellamola İndirim Kuponu

bellamola İndirim Kuponu

bellamola İndirim Kodu

Bellamola.com kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin satıldığı bir platformdur. İngiltere’nin en büyük kozmetik ve parfüm devinin Türkiye ayağı olan site alışverişlerinize güzel bir alternatif olanağı sunuyor.

Kozmetik devinin gücünü arkasına alan Bellamola dünyaca ünlü markaları Türkiye’deki müşterilerinin hizmetine sunuyor. % 100 orijinal ürünler, özel indirim fırsatları, ücretsiz ve hızlı kargo sitenin en önemli avantajlarından.

Sitede parfüm, cilt bakım ürünleri, kozmetik, saç bakım ürünleri gibi birçok üzün çok özel avantajlarla satışa sunuluyor. Sitede belirtildiği üzere şuan stoklarında 3300 çeşitten fazla kozmetik ürünler bulunmakta. TÜm satışa sunulan ürünlerin stokta bulunduğu belirtiliyor.

Bellamola’daki ürünlerin daha ucuza satılmasını sebebi satışa sunulan tüm ürünleri toplu miktarda almaları olarak belirtiliyor.Site hakkındaki kullanıcı yorumlarını incelediğimizde genel olarak müşteri memnuniyetinin yüksek olduğunu gözlemledik.

Bazı kullanıcı yorumları:

Çeşitli zamanlarda çeşitli parfümler aldım. Hepsi hızlı ve eksiksiz teslim edildi. Ürünlerimden de çok memnunum, teşekkürler.

Telefon ile geri dönüş, kısa sürede kargolama, ürün ambalajında gösterilen hassasiyet, orijinallik ve optimum fiyat.

Orijinal parfüm hem de uygun fiyatla süper bir süratle teslim edildi. Ben kendilerinden çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Çok memnun kaldım. Fiyatta çok makuldü. Bundan sonraki alışverişlerimde sık sık karşılaşacağız. Görüşlerimi açıklama fırsatı verdiğiniz için teşekkürler