Defacto İndirim Kuponu ve Kodu

24 Ocak 2014 - Süresi Dolar:29 Mayıs 2014

0 Yorum

Kod:

 

Kupon Detayları

Defacto İndirim Kuponu Sevgililer gününe özel 100 TL üzeri harcamalarda 10 TL değerindedir.

Kuponu son kullanma tarihi 29.05.2014′tür.

Herhangi bir marka ya da ürün kısıtlaması bulunmayan bu kuponla alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 75 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

Defacto İndirim Kuponu

Defacto kuruluş felsefesi olarak “jean” e karşı duruşunu ortaya koymuş ve tanıtımlarında ve ürünlerinde hiç bir zaman jean kullanmamıştır. “Akdeniz modası” dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olmayı başaran firmanın Türkiye genelinde 190 adet mağazası vardır. İspanya’daki tasarım ofisinden aldığı güçle her geçen gün büyüyen ve müşteri sayısını artıran firma farklı konseptleriyle de ilgi çekmektedir.

Sitedeki ürün kategorilerinden bahsedelim biraz da. Giyim ve ayakkabı odaklı ürünlerin birçok alt kategoriye ayrılarak daha anlaşılır bir dallanma oluşturulmuş. Kadın ve erkekler için kazak, hırka, tunik, gömlek, bluz, body, sweatshirt, süveter, yelek, atlet, pantalon, tayt, etek, kapri, şort, ceket, kaban, deri ceket, trençkot, yelek ve daha fazlası sitede bulunuyor. Aksesuar kategorisinde ise saat, çanta, kemer, atkı, şal, eldiven, bere, kıravat ve şapka gibi birçok ürün sayabiliriz. Üstelik tüm bu ürünler Defacto İndirim Kuponu ile daha hesaplı.

Hem ücret olarak hem de modaya uygunluk olarak toplumun büyük bir kesimine hitap ettiğini düşündüğümüz Defacto hakkındaki bazı kullanıcı yorumları:

Mağazada bulamadığım ürünleri sitenizde buldum. Çok teşekkür ederim.

Lütfen small bedenleri de düşünün!!!

Mağazalara gitmeye pek vaktim olmuyor açıkçası. Sitenizden aldığım ürünler sayesinde alışverişimi dah kolay gerçekleştirebiliyorum.

Defacto son yıllarda reklam filmleriyle de adını duyurmuştur. Ünlü futbolcu Arda Turan ve Paris Hilton’un reklamı çok sempati toplamış ve Defacto adını tüm dünyaya duyurmuşlardır.