Zizigo İndirim Kuponu ve Kodu

15 Kasım 2013 - Süresi Dolar:31 Ocak 2014

0 Yorum

Kod:

 

Kupon Detayları

Zizigo.com tüm markalarda geçerli %10 indirim kuponu yayınlandı. Zizigo İndirim Kuponu nun son kullanma tarihi 31.01.2014′tür.

Zizigo.com terlik, spor, günlük, platform ayakkabılarında her tarzda insana hitap eden ayakkabıları indirim fırsatlarıyla satışa sunmaktadır. Dünyaca ünlü ayakkabı markaları Zizigo ile artık Ayağımıza kadar geliyor. Üstelik ücretsiz kargo avantajları senenin her gününde geçerlidir.

Ayrıca Zizigo bülten üyelerine 20 TL hediye vermektedir.

Zizigo İndirim Kuponu

E-ticaret sitelerinin birçoğunun giyim, ayakkabı ve takı üzerine olmasının şaşırtıcı olmadığı ülkemizde, online ayakkabı alışverişinin lider sitesi Zizigo olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle kadınların ayakkabı ve çanta alışverişi konusunda seçici olması ve farklı stiller araması bu tarz girişimleri gerekli kılıyor.

Zizigoda kış aylarının vazgeçilmez ürünlerini inceleyelim. Bayan bot modelleri hem ayaklarımızı sıcak tutmayı hem de şık görünmemizi sağlamak zorundadır. Elbette şıklığın yanında konfor da çok önemlidir. Botlarda en beğenilen renkler siyah, kahverengi ve gri tonlardır. Bu renklerin yanı sıra kürk ve metal aksesuarlı botlar da bayanların ilgisini çekiyor. Hotiç, Tommy Hilfiger ve Elle gibi markalar tüm bu kriterleri kapsayan ürünler bulunduruyor. Ayrıca Zizigo İndirim Kuponu ile bu kaliteli ürünlere daha ucuza sahip olabilirsiniz.